logo

Professor



Place of residence: Zografou

Age: 27 years old

Experience: 3 years

Expert`s payrate click here

% requests accepted: Response rate 100%

About me

Προσωπικά θεωρώ ότι η εκπαίδευση αποτελεί ένα από τα βασικότερα στοιχεία για την δημιουργία ολοκληρωμένων και ευτυχισμένων ατόμων. Σκοπός μου είναι να μπορέσω να προσφέρω τις γνώσεις μου και την ενεργειά μου στη δημιουργία ευτυχισμένων παιδιών και στην εξέλιξή τους ως πολύπλευρες προσωπικότητες και σκεπτόμενους ανθρωπους της κοινωνίας. Έχώ εμπειρίς τρια χρόνια με παιδιά από 15 μηνών έως 11 ετών, είτε με τη δημιουργική τους απασχόληση, έιτε με μελέτη μαθημάτων και ιδιαίτερα μάθήματα, από την οποία έχω αποκομίσει αρκετές γνώσεις για τις ιδιαίτερες ανάγκες κάθε ηλικίας. Ταυτόχρονα είμαι μεταπτυχιακή φοιτήτρια στο μεταπτυχιακό πρόγραμμα σπουδών "Προαγωγή και Αγωγή Υγείας" στην Ιατρική σχολή Αθηνών και αυτή την περίοδο ασχοούμαι με την διπωματική εργασία η οποία έχει ώς θέμα την κοινωνική και συναισθηματική ανάπτυξη του παιδιού προσχολικής ηλικίας.

Want to work

tick Full time
no_tick Part time
no_tick Casual employment

Availability Calendar

Mon. Tue. Wed. Thu. Fri. Sat. Sun.
06:00-09:00
09:00-12:00
12:00-15:00
15:00-18:00
18:00-21:00
21:00-00:00
00:00-06:00
tick Available

Services:

Image Creative Play at home
Image Play and learn
Image Primary school tutoring
Image Private lessons

Children`s transportation:

icon Accompanying children from/to their activities on foot
icon Transporting children by family car
icon Transporting children by his own car

Late-night babysitting:

icon Over night staying
icon Stay over night, daily
icon Stay over night, weekend

Traveling:

icon Traveling inside the country
icon Traveling abroad

Validation details:

  • Phone Number tick

More

Main info

icon Nationality: Greek
  • icon Driving License no_tick
  • Car owner no_tick
  • Smoker no_tick
  • Is a parent no_tick

Education

  • University

    School / University:

    Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Previous Experience

  • 0-12 months old:No experience
  • 1-2 years old:3 years
  • 3-5 years old:3 years
  • 6-12 years old:4 years
  • 13+ years old:No experience
  • Premature:No experience
  • Newborns:No experience
  • Twins etc: No experience
  • Work in:

    families

Languages

icon Native language: Greek
Additional languages:
  • Greek (Native language)
    English (Fluent)
    Spanish (Very good)
    French (Fluent)

Special Needs

  • icon Special Needs No experience

Areas I am available:

  • Ano Patisia, Exarcheia, Zografou, Thissio, Ilisia, Kaisariani, Kifisia, Kolonaki, Lykavitos, Marousi, Pagkrati, Halandri, Holargos, Psichiko