Partnership Manager στην Αθήνα - Full Time

Περιγραφή θέσης εργασίας

Η Nannuka με όραμα να προσφέρει ‘Φροντίδα για Όλους’ δημιουργήθηκε έχει τη δύναμη να κάνει τη ζωή καλύτερη για εκατομμύρια ανθρώπους.

Μέσω της τεχνολογίας συνδέουμε χιλιάδες οικογένειες με επαγγελματίες φροντίδας και το κάνουμε με ευελιξία, ασφάλεια και ταχύτητα. Η αποστολή μας είναι να βοηθήσουμε όσες περισσότερες οικογένειες μπορούμε να βρουν έμπιστες babysitter, γηροκόμους, οικιακές βοηθούς, pet sitters και να κάνουν τη ζωή τους πιο εύκολη.

Παράλληλα, βρισκόμαστε δίπλα σε όλους τους επαγγελματίες που αναζητούν εργασία, σε όλες τις γυναίκες που θέλουν να μπουν ξανά στην αγορά εργασίας αλλά και σε όλους τους νέους που θέλουν να κάνουν μια δυναμική αρχή.

Ποιες θα είναι οι αρμοδιότητες της θέσης;

  • Ανάπτυξη, αξιολόγηση και βελτιστοποίηση στρατηγικών μάρκετινγκ

  • Αύξηση της αναγνωρισιμότητας της επωνυμίας και το μερίδιο αγοράς εφαρμόζοντας σωστά τη στρατηγική μάρκετινγκ

  • Δημιουργία στρατηγικών σχέσεων, συνεργασία με βασικούς παράγοντες του κλάδου και πωλήσεις

  • Παρακολούθηση online & offline καμπανιών διαφήμισης και προώθησης

  • Δημιουργία πολύτιμου και ελκυστικού περιεχόμενο και καμπανιών επικοινωνίας

Τι προσόντα πρέπει να έχω;

BSc/MSc στο Marketing/Sales ● Επαγγελματική εμπειρία 2+ ετών σε αντίστοιχη θέση ● Άριστη προφορική και γραπτή επικοινωνία στα Αγγλικά● Καλή χρήση εργαλειών Canvas, CSR (moosend), Google Analytics, Meta ● Εξαιρετικές διαπροσωπικές δεξιότητες. συμπονετικό, φιλικό και με θετική διάθεση ● Εξαιρετικά συνεργάσιμος, εξαιρετικός επικοινωνιακός και ομαδικός παίκτης! ● Εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα να ταχυδακτυλουργείτε με τεχνογνωσία μερικά πράγματα ταυτόχρονα ● Μια στάση ικανοποίησης – σηκώνετε τα μανίκια και κάνετε τα πράγματα. Δεν αποφεύγετε μια πρόκληση και ξέρετε τι σημαίνει να εργάζεστε σκληρά ● Περίεργος και πρόθυμος να αμφισβητήσει τις υποθέσεις και μετά να αναλάβει πρωτοβουλία για να βρει δημιουργικές λύσεις