Γεια σας! Με λένε Αλέξανδρο και είμαι 3,5 ετών. Οι γονείς μου κι εγώ πηγαίνουμε κάθε καλοκαίρι σε ένα πανέμορφο νησί που το λένε Σπέτσες για να επισκευτώ τον παππού και τη γιαγιά στο σπίτι μας. Ψάχνω μια γλυκιά νταντά για να μείνει μαζί μας στο σπίτι και να με προσέχει. Είμαι πολύ κοινωνικός και μου αρέσει να βγαίνω έξω και να παίζω με φίλους. Είμαι πολύ εύκολο παιδί, με σταθερή ρουτίνα, τρώω όλο το φαγητό μου και κοιμάμαι απερίσπαστος όλο το...