Τελευταία δραστηριότητα Πριν 2 εβδομάδες
Οικιακή βοηθός
στα Βριλήσσια
4.3 · 31 αξιολογήσεις
Ποσοστό ανταπόκρισης:
97%
Ποσοστό εξακρίβωσης:
80%
Ένα από τα αγαπημένα μου έργα είναι η Mary Poppins ! Και αυτό γιατί αν θεωρήσουμε ότι η ζωή είναι ένα παιχνίδι με κανόνες τότε όλα είναι εφικτά !!!και τότε όλα είναι όμορφα !Αγαπημένο μου βιβλίο; Ο
μικρός πρίγκιπας!!!Και αγαπημένο μου μουσικό άλμπουμ "εδώ Λιλιπούπολη".
Ασχολήθηκα με τα παιδιά από πολύ νωρίς γιατί μου έδιναν ζωή και ευτυχία και όταν μεγάλωσε η δική μου κόρη αποφάσισα να ασχοληθώ και επαγγελματικά μαζί τους. Σκέφτηκα ότι θα μπορούσα την ευτυχία που έδωσα στην κόρη μου να την μεταδώσω και σε άλλα παιδάκια μέσα από το παιχνίδι και την εκπαίδευση και να τα κάνω ευτυχισμένα ...
Εργασία και ως Babysitter (νταντά)
Ένα από τα αγαπημένα μου έργα είναι η Mary Poppins ! Και αυτό γιατί αν θεωρήσουμε ότι η ζωή είναι ένα παιχνίδι με κανόνες τότε όλα είναι εφικτά !!!και τότε όλα είναι όμορφα !Αγαπημένο μου βιβλίο; Ο ...