Τελευταία δραστηριότητα Πριν 2 μέρες
Σύμβουλος ψυχικής υγείας
στο Μεταξουργείο
5.0 · 5 αξιολογήσεις
Ποσοστό ανταπόκρισης:
100%
Ποσοστό εξακρίβωσης:
75%
Η πολυετής εμπειρία μου στη στήριξη, μελέτη, ενισχυτική διδασκαλία και δημιουργική απασχόληση μαθητών σχολικής ηλικίας (στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα), σε συνδυασμό με την αγάπη μου για τα
παιδιά και την παιδαγωγική επιστήμη, λειτουργούν κάθε φορά ως πρόσφορο έδαφος για συνεργασία με τους γονείς και ως προάγγελος εξαιρετικών αποτελεσμάτων! ...
Εργασία και ως Καθηγητής Ξένων Γλωσσών, Καθηγητής, Παιδαγωγός
Η πολυετής εμπειρία μου στη στήριξη, μελέτη, ενισχυτική διδασκαλία και δημιουργική απασχόληση μαθητών σχολικής ηλικίας (στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα), σε συνδυασμό με την αγάπη μου για τα ...