Αναζητούμε σύνοδο παράλληλης στήριξης για τον γιο μας, 7 ετών, που θα φοιτήσει στην Α Δημοτικου. Άτομο με εμπειρία σε δυσκολίες οργάνωσης, Ορίων και διαχείρισης συναισθημάτων.Σχολείο στη Φιλοθέη, 08:00 - 13:30
Έναρξη συνεργασίας από τον Σεπτέμβριο 2024, ενώ θα πραγματοποιηθεί και συνάντηση πριν την έναρξη της σχολικής χρονιάς, για γνωριμία. Επιπρόσθετα θα θέλαμε γνωστική στήριξη στο σπιτι 2 ωρες ανα εβδομαδα και συνεργασια με τους θεραπευτες...