Τελευταία δραστηριότητα Πριν 1 χρόνο
Φυσικοθεραπευτής
στην Ελευσίνα
0.0 · 0 αξιολογήσεις
Ποσοστό ανταπόκρισης:
100%
Μη εξακριβωμένο προφίλ
Είμαι η Άννα, πτυχιούχος Φυσικοθεραπεύτρια ΠΕ και μεταπτυχιακή φοιτήτρια Ειδικής Αγωγής - ΤΠΕ. Αναλαμβάνω κατοίκον θεραπείες σε νευρολογικές κυρίως παθήσεις, ηλικιωμένων, ενηλίκων και παιδιών!
Είμαι η Άννα, πτυχιούχος Φυσικοθεραπεύτρια ΠΕ και μεταπτυχιακή φοιτήτρια Ειδικής Αγωγής - ΤΠΕ. Αναλαμβάνω κατοίκον θεραπείες σε νευρολογικές κυρίως παθήσεις, ηλικιωμένων, ενηλίκων και παιδιών!