Τελευταία δραστηριότητα Πριν 1 χρόνο
Λογοθεραπευτής
στο Ναύπλιο
0.0 · 0 αξιολογήσεις
Ποσοστό ανταπόκρισης:
100%
Μη εξακριβωμένο προφίλ
Ονομάζομαι Maira και αναζητώ εργασία ως Λογοθεραπευτής. Είμαι 30 χρονών και έχω 5 χρόνια εμπειρίας σε γραφεία, ίδρυμα, γηροκομείο. Ενδιαφέρομαι για Ολική απασχόληση. Θα χαρώ πολύ να συνεργαστούμε.
Ονομάζομαι Maira και αναζητώ εργασία ως Λογοθεραπευτής. Είμαι 30 χρονών και έχω 5 χρόνια εμπειρίας σε γραφεία, ίδρυμα, γηροκομείο. Ενδιαφέρομαι για Ολική απασχόληση. Θα χαρώ πολύ να συνεργαστούμε.