Τελευταία δραστηριότητα Πριν 1 χρόνο
Εικαστικός παιδαγωγός
στην Πετρούπολη
0.0 · 0 αξιολογήσεις
Ποσοστό ανταπόκρισης:
100%
Μη εξακριβωμένο προφίλ
Αποφοίτησα από την σχολή Kαλών Tεχνών και Eπιστημών της Tέχνης με προσανατολισμό την συγγραφή και σχεδίαση παιδικών παραμυθίων, λόγο της αγάπης μου για το σχέδιο, την ζωγραφική και τα παιδιά. έχω
οργανώσει η ίδια και έχω συμμετάσχει σε πολλές εικαστικές παρεμβάσεις διαφόρων χώρων. Μου αρέσει να αναπτύσσομαι, να δημιουργώ και να αποκτώ συνέχεια καινούργιες εμπειρίες. ...
Αποφοίτησα από την σχολή Kαλών Tεχνών και Eπιστημών της Tέχνης με προσανατολισμό την συγγραφή και σχεδίαση παιδικών παραμυθίων, λόγο της αγάπης μου για το σχέδιο, την ζωγραφική και τα παιδιά. έχω ...