Τελευταία δραστηριότητα Πριν 1 χρόνο
Εικαστικός παιδαγωγός
στην Καλαμάτα
0.0 · 0 αξιολογήσεις
Ποσοστό ανταπόκρισης:
100%
Μη εξακριβωμένο προφίλ
Ονομάζομαι νανσυ και αναζητώ εργασία ως Εικαστικός παιδαγωγός. Είμαι 32 χρονών και έχω 5 χρόνια εμπειρίας σε σχολείο, φροντιστήριο, οικογένειες. Ενδιαφέρομαι για Μερική απασχόληση. Θα χαρώ πολύ να
συνεργαστούμε. ...
Ονομάζομαι νανσυ και αναζητώ εργασία ως Εικαστικός παιδαγωγός. Είμαι 32 χρονών και έχω 5 χρόνια εμπειρίας σε σχολείο, φροντιστήριο, οικογένειες. Ενδιαφέρομαι για Μερική απασχόληση. Θα χαρώ πολύ να ...