To Κ.Κ.Π.Π.Α. και συγκεκριμένα το Παράρτημα Αποθεραπείας και Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία Βούλας, πρόκειται να συμμετέχει στην κατασκηνωτική περίοδο της ΠΟΣΓΚΑΜΕΑ στις εγκαταστάσεις του Αγ. Ανδρέα το χρονικό διάστημα από 13-22 Αυγούστου 2024 (9 διανυκτερεύσεις).
Στο πλαίσιο αυτό, αναζητούνται εθελοντές- συνοδοί, οι οποίοι εκτός από την συνεισφορά τους στην προσωπική φροντίδα και υγιεινή των παιδιών ΑμεΑ, θα πρέπει να τα συνοδεύουν στα...