Είμαστε μια 4μελης οικογένεια με 2 παιδια 8 και 10 ετών. Αναζητούμε παιδαγωγο για το σχολικό έτος 24-25 (από Σεπτεμβριο) να παραλαμβάνει τα παιδια από το σχολείο μετά το ολοήμερο στις 4, να ολοκληρώνει τη μελέτη τους και να τα πηγαίνει σε δραστηριότητες. Το ωράριο εργασίας θα είναι Δευ-Παρ 16.00-19.00. Αναζητούμε ιδανικά ειδικό παιδαγωγο γιατί η κόρη μας (10 ετων) έχει διαγνωστεί με μαθησιακές δυσκολίες (δυσλεξια). Θα χαρούμε να συζητήσουμε...