Καλησπέρα σε όλους!Είμαι η Στέλλα,ειδική παιδαγωγός στο επάγγελμα και μαμά 2 υπέροχων παιδιών,6 και 4 ετών αντίστοιχα.Αναζητούμε ως οικογένεια έναν άνθρωπο με ενσυναίσθηση και αγάπη για τα παιδιά, να είναι ο φροντιστής τους,τις μεσημεριανές ώρες,μέτα το σχολείο.Χρειαζόμαστε σίγουρα ένα ανθρωπο υπέυθυνο,ο οποίος θα είναι διαθέσιμος τις ώρες 14-18 το απόγευμα,Δευτέρα έως Παρασκευή και έαν υπάρχει η δυνατότητα θα θέλαμε και το πρωινό του...