logo
Profile with recommendations

Παιδαγωγός



Τόπος διαμονής: City of London

Ηλικία: 25 χρονών

Σύνολο εμπειρίας: 1 χρόνο

Χρέωση ειδικού κλικ εδώ

% απαντήσεων σε αιτήματα επικοινωνίας: Ποσοστό ανταπόκρισης 100%

Παρουσίαση

Hello, my name is Eleni Pantopikou and i am from Greece (Kastoria). I am 24 years old, and i am currently working as an Au Pair in London. I studied Philosophy, Education and Psychology and next month i am going to start my Master Degree in Sociology of Childhood and Children\'s Rights. I have a small experience of teaching children with Special Education Needs and i have a Braille certificate. Finally i have 3 months experience in an English primary School as a Teaching Assistant (Volunteer).
I am an extremely enthusiastic person with passion for my job. I would love hearing from you!

Επιθυμώ να εργαστώ

no_tick Ολική απασχόληση
no_tick Μερική απασχόληση
no_tick Περιστασιακή απασχόληση

Ημερολόγιο διαθεσιμότητας

Δευ. Τρί. Τετ. Πέμ. Παρ. Σάβ. Κυρ.
06:00-09:00
09:00-12:00 tick tick tick tick tick tick
12:00-15:00 tick tick
15:00-18:00 tick tick
18:00-21:00 tick tick
21:00-00:00
00:00-06:00
tick Διαθέσιμος
Τελευταία ενημέρωση: 23/09/2015

Επιθυμώ εργασία με παιδιά:

no_tick 0-12 μηνών
no_tick 1-2 χρονών
tick 3-5 χρονών
tick 6-12 χρονών
tick 13+ χρονών

Υπηρεσίες :

Image Αγγλικά
Image Ελληνικά
Image Χειροτεχνίες
Image Μαγειρική για παιδιά
Image Κηπουρική για παιδιά
Image Μελέτη Δημοτικού
Image Ιδιαίτερα μαθήματα
Image Λογοτεχνία
Image Γλώσσα
Image Έκθεση
Image Ιστορία
Image Αρχαία Ελληνικά
Image Λατινικά
Image Αγγλικά
Image Ελληνικά

Μετακίνηση παιδιών:

icon Μετακίνηση παιδιών από/σε δραστηριότητες με τα πόδια
icon Μετακίνηση παιδιών με αυτοκίνητο της οικογένειας
icon Μετακίνηση παιδιών με δικό του αυτοκίνητο

Βραδινή φύλαξη:

icon Διανυκτέρευση
icon Για βραδινή φύλαξη, καθημερινές
icon Για βραδινή φύλαξη, Σαββατοκύριακο

Ταξίδια:

icon Ταξίδια στο εσωτερικό
icon Ταξίδια στο εξωτερικό

Στοιχεία εξακρίβωσης:

  • Διεύθυνση email tick

Περισσότερα

Συστάσεις  Συστάσεις (1)

Ο ειδικός έχει επιλέξει να μην είναι ορατές οι συστάσεις του. Επικοινωνήστε μαζί του για να λάβετε τις συστάσεις εδώ!

Με λίγα λόγια

icon Εθνικότητα: Έλληνας
  • icon Άδεια Οδήγησης tick
  • Κάτοχος αυτοκινήτου no_tick
  • Καπνιστής no_tick
  • Είναι γονιός no_tick
  • Διπλώματα ( i ) tick
  • Σεμινάρια no_tick
  • Νοηματική no_tick
  • icon Πρώτες Βοήθειες no_tick

Προϋπηρεσία

  • 0-12 μηνών:Χωρίς εμπειρία
  • 1-2 χρονών:Χωρίς εμπειρία
  • 3-5 χρονών:Χωρίς εμπειρία
  • 6-12 χρονών:1 χρόνο
  • 13+ χρονών:Χωρίς εμπειρία
  • Πρόωρα:Χωρίς εμπειρία
  • Νεογέννητα:Χωρίς εμπειρία
  • Δίδυμα κτλ: Χωρίς εμπειρία
  • Εργασία σε:

    σχολείο, οικογένειες

Γλώσσες

icon Μητρική γλώσσα: Ελληνικά
Επιπλέον γλώσσες:
  • Ελληνικά (Μητρική γλώσσα)
    Αγγλικά (Πολύ καλά )

ΑμεΑ

  • icon ΑμεΑ κάτω από 6 μήνες
  • ΔΕΠΥ
  • Σύνδρομο Down
  • Αυτισμό
  • Αναπηρία

Περιοχές που εξυπηρετώ:

  • City of London, Acton, Camden Town, Holloway