logo
Profile with recommendations

Babysitter



Τόπος διαμονής: Αθήνα (κέντρο)

Ηλικία: 24 χρονών

Σύνολο εμπειρίας: 6 έτη

Χρέωση ειδικού κλικ εδώ

% απαντήσεων σε αιτήματα επικοινωνίας: Ποσοστό ανταπόκρισης 100%

Παρουσίαση

Hi there! My name is Tia i am 24 years old and i am from Australia. I have a Greek background and i come to Greece every year for a few months because it is a second home to me. This is not the first time i have chosen to work in Greece as i love the lifestyle and the culture so much and i like to try different things. Baby sitting for me is not only a job it is something that i really enjoy as i love children and i am always surrounded by my little cousins which is really important to me. To be honest i have never done baby sitting professionally but mostly for friends and family on the side. I have worked in hospitality for 9 years and my last job was as a travel agent. I would love the chance to teach your child/children some english but my Greek is also quite good. I can also help out with the cooking and cleaning if need be. I plan on being in Greece until the end of November as i must go back to Australia for the birth of my sisters first child :) So, i am available until then. Thank you for your consideration to look after your child/children. Looking forward to hearing from you.

Επιθυμώ να εργαστώ

tick Ολική απασχόληση
tick Μερική απασχόληση
no_tick Περιστασιακή απασχόληση

Ημερολόγιο διαθεσιμότητας

Δευ. Τρί. Τετ. Πέμ. Παρ. Σάβ. Κυρ.
06:00-09:00 tick tick tick tick tick
09:00-12:00 tick tick tick tick tick
12:00-15:00 tick tick tick tick tick tick tick
15:00-18:00 tick tick tick tick tick tick tick
18:00-21:00 tick tick tick tick tick tick tick
21:00-00:00 tick tick tick tick tick tick tick
00:00-06:00
tick Διαθέσιμος
Τελευταία ενημέρωση: 01/11/2016

Επιθυμώ εργασία με παιδιά:

tick 0-12 μηνών
tick 1-2 χρονών
tick 3-5 χρονών
tick 6-12 χρονών
no_tick 13+ χρονών

Υπηρεσίες :

Image Φροντίδα βρεφών & νηπίων
Image Φύλαξη παιδιού
Image Απασχόληση στο σπίτι
Image Απασχόληση σε άλλη γλώσσα
Image Μουσικοκινητική
Image Οικιακές εργασίες
Image Μαγειρική
Image Σιδέρωμα
Image Καθάρισμα
Image Οικ. εργασίες μόνο γύρω από το παιδί
Image Αγγλικά
Image Ελληνικά
Image Θεατρικό παιχνίδι
Image Χειροτεχνίες
Image Μαγειρική για παιδιά
Image Κηπουρική για παιδιά
Image Μετακίνηση παιδιών

Μετακίνηση παιδιών:

icon Μετακίνηση παιδιών από/σε δραστηριότητες με τα πόδια
icon Μετακίνηση παιδιών με αυτοκίνητο της οικογένειας
icon Μετακίνηση παιδιών με δικό του αυτοκίνητο

Βραδινή φύλαξη:

icon Διανυκτέρευση
icon Για βραδινή φύλαξη, καθημερινές
icon Για βραδινή φύλαξη, Σαββατοκύριακο

Ταξίδια:

icon Ταξίδια στο εσωτερικό
icon Ταξίδια στο εξωτερικό

Στοιχεία εξακρίβωσης:

  • Τηλέφωνο tick

Περισσότερα

Συστάσεις  Συστάσεις (1)

Ο ειδικός έχει επιλέξει να μην είναι ορατές οι συστάσεις του. Επικοινωνήστε μαζί του για να λάβετε τις συστάσεις εδώ!

Με λίγα λόγια

icon Εθνικότητα: Αυστραλός
  • icon Άδεια Οδήγησης tick
  • Κάτοχος αυτοκινήτου no_tick
  • Καπνιστής no_tick
  • Είναι γονιός no_tick

Εκπαίδευση

Προϋπηρεσία

  • 0-12 μηνών:Χωρίς εμπειρία
  • 1-2 χρονών:Χωρίς εμπειρία
  • 3-5 χρονών:Χωρίς εμπειρία
  • 6-12 χρονών:Χωρίς εμπειρία
  • 13+ χρονών:Χωρίς εμπειρία
  • Πρόωρα:Χωρίς εμπειρία
  • Νεογέννητα:Χωρίς εμπειρία
  • Δίδυμα κτλ: Χωρίς εμπειρία
  • Εργασία σε:

    Συγγενικό σπίτι

Γλώσσες

icon Μητρική γλώσσα: Αγγλικά
Επιπλέον γλώσσες:
  • Ελληνικά (Πολύ καλά )
    Αγγλικά (Μητρική γλώσσα)

ΑμεΑ

  • icon ΑμεΑ Χωρίς εμπειρία

Περιοχές που εξυπηρετώ:

  • Άγιος Δημήτριος, Αθήνα (κέντρο), Αμπελόκηποι, Γκύζη, Γλυφάδα, Εξάρχεια, Καλλιθέα, Κάτω Πατήσια, Κολωνάκι, Κυψέλη, Νέος Κόσμος, Παγκράτι, Πειραιάς, Φιλοθέη, Χολαργός, Αττική (συνοικία)