logo
Profile with recommendations Profile that wants to travel abroad

Babysitter



Τόπος διαμονής: Καρπενήσι

Ηλικία: 31 χρονών

Σύνολο εμπειρίας: 1 χρόνο

Χρέωση ειδικού κλικ εδώ

% απαντήσεων σε αιτήματα επικοινωνίας: Ποσοστό ανταπόκρισης 100%

Contact Για επικοινωνία, αναβαθμιστείτε
σε Premium Gold

Παρουσίαση

A well mannered, articulate and responsible nanny, with great deal of experience and
interest in children and their development. A confident child carer who is
emotionally mature and possess high energy levels and an ability to develop close
relationships with both children and families. Possessing excellent communication
skills and able to relate well with people at all levels and converse in a polite and
courteous manner. Able to work to an excellent standard under considerable pressure
whilst presenting a positive image to others.
Keen to find a challenging position within a responsible employer where I will be
able to continue to increase my work experience & develop my abilities.

Επιθυμώ εργασία με παιδιά:

tick 0-12 μηνών
tick 1-2 χρονών
tick 3-5 χρονών
tick 6-12 χρονών
no_tick 13+ χρονών

Υπηρεσίες :

Image Φροντίδα βρεφών & νηπίων
Image Φύλαξη παιδιού
Image Απασχόληση στο σπίτι
Image Απασχόληση σε άλλη γλώσσα
Image Αγγλικά
Image Ελληνικά
Image Μετακίνηση παιδιών

Μετακίνηση παιδιών:

icon Μετακίνηση παιδιών από/σε δραστηριότητες με τα πόδια
icon Μετακίνηση παιδιών με αυτοκίνητο της οικογένειας
icon Μετακίνηση παιδιών με δικό του αυτοκίνητο

Βραδινή φύλαξη:

icon Διανυκτέρευση
icon Για βραδινή φύλαξη, καθημερινές
icon Για βραδινή φύλαξη, Σαββατοκύριακο

Ταξίδια:

icon Ταξίδια στο εσωτερικό
icon Ταξίδια στο εξωτερικό

Στοιχεία εξακρίβωσης:

  • Διεύθυνση email tick
  • Τηλέφωνο tick
  • Facebook tick

Περισσότερα

Συστάσεις  Συστάσεις (1)

Ο ειδικός έχει επιλέξει να μην είναι ορατές οι συστάσεις του. Επικοινωνήστε μαζί του για να λάβετε τις συστάσεις εδώ!

Εργασία στο εξωτερικό  Επιθυμεί εργασία στο εξωτερικό
  • United Kingdom tick

Με λίγα λόγια

icon Εθνικότητα: Έλληνας
  • icon Άδεια Οδήγησης no_tick
  • Κάτοχος αυτοκινήτου no_tick
  • Καπνιστής no_tick
  • Είναι γονιός no_tick

Εκπαίδευση


  • Σχολή / Πανεπιστήμιο:

    National Vocational Institute
  • Διπλώματα ( i ) tick
  • Σεμινάρια no_tick
  • Νοηματική no_tick
  • icon Πρώτες Βοήθειες no_tick

Προϋπηρεσία

  • 0-12 μηνών:κάτω από 6 μήνες
  • 1-2 χρονών:1 χρόνο
  • 3-5 χρονών:Χωρίς εμπειρία
  • 6-12 χρονών:Χωρίς εμπειρία
  • 13+ χρονών:
  • Πρόωρα:
  • Νεογέννητα:
  • Δίδυμα κτλ:
  • Εργασία σε:

    οικογένειες

Γλώσσες

icon Μητρική γλώσσα: Ελληνικά
Επιπλέον γλώσσες:
  • Ελληνικά (Μητρική γλώσσα)
    Αγγλικά (Πολύ καλά )

ΑμεΑ

  • icon ΑμεΑ

Περιοχές που εξυπηρετώ: