logo
Profile with recommendations

Babysitter



Τόπος διαμονής: Milan

Ηλικία: 22 χρονών

Σύνολο εμπειρίας: κάτω από 6 μήνες

Χρέωση ειδικού κλικ εδώ

% απαντήσεων σε αιτήματα επικοινωνίας: Ποσοστό ανταπόκρισης 100%

Παρουσίαση

Hi there! My name is Natalie, I'm 22 and I come from Poland.
I've had 4 months experience being au pair in London where I took care of two baby girls aged 3 years and 8 months. I fell in love with London so badly that I stayed there for last 3 years working in cafes and pubs and enjoying life in a big city.
After all the great time spent in London the time has come and I need a little change! It's always been one of my dreams to live 'dolce vita' and that is why I'm looking for a family in Italy- preferably the city of Milano. I think that being a nanny could help me to start in a new country and-no need to mention- taking care of children, even though sometimes hard, is a pleasant and rewarding activity and a great experience.
The only thing is that wherever I move I will do so with my partner and we would like to live together. That's why unfortunately I won't be able to live with any family. I'm interested to be a nanny, take care of children and pets, housekeep, cook, shop, babysit and I can work really long hours but after work I would like to return to my house and my activities. It's nothing personal and doesn't mean I don't want to become a part of family! :)
message me with any questions, please
Ciao! natalie

Επιθυμώ να εργαστώ

tick Ολική απασχόληση
no_tick Μερική απασχόληση
no_tick Περιστασιακή απασχόληση

Ημερολόγιο διαθεσιμότητας

Δευ. Τρί. Τετ. Πέμ. Παρ. Σάβ. Κυρ.
06:00-09:00 tick tick tick tick tick tick tick
09:00-12:00 tick tick tick tick tick tick tick
12:00-15:00 tick tick tick tick tick tick tick
15:00-18:00 tick tick tick tick tick tick tick
18:00-21:00 tick tick tick tick tick tick tick
21:00-00:00 tick tick tick tick tick tick tick
00:00-06:00 tick tick tick tick tick tick tick
tick Διαθέσιμος
Τελευταία ενημέρωση: 13/10/2016

Επιθυμώ εργασία με παιδιά:

tick 0-12 μηνών
no_tick 1-2 χρονών
tick 3-5 χρονών
no_tick 6-12 χρονών
no_tick 13+ χρονών

Υπηρεσίες :

Image Φροντίδα βρεφών & νηπίων
Image Φύλαξη παιδιού
Image Απασχόληση στο σπίτι
Image Απασχόληση σε άλλη γλώσσα
Image Οικιακές εργασίες
Image Μαγειρική
Image Σιδέρωμα
Image Καθάρισμα
Image Οικ. εργασίες μόνο γύρω από το παιδί
Image Αγγλικά
Image Μετακίνηση παιδιών

Μετακίνηση παιδιών:

icon Μετακίνηση παιδιών από/σε δραστηριότητες με τα πόδια
icon Μετακίνηση παιδιών με αυτοκίνητο της οικογένειας
icon Μετακίνηση παιδιών με δικό του αυτοκίνητο

Βραδινή φύλαξη:

icon Διανυκτέρευση
icon Για βραδινή φύλαξη, καθημερινές
icon Για βραδινή φύλαξη, Σαββατοκύριακο

Ταξίδια:

icon Ταξίδια στο εσωτερικό
icon Ταξίδια στο εξωτερικό

Στοιχεία εξακρίβωσης:

  • Διεύθυνση email tick
  • Τηλέφωνο tick

Περισσότερα

Συστάσεις  Συστάσεις (1)

Ο ειδικός έχει επιλέξει να μην είναι ορατές οι συστάσεις του. Επικοινωνήστε μαζί του για να λάβετε τις συστάσεις εδώ!

Με λίγα λόγια

icon Εθνικότητα: Πολωνός
  • icon Άδεια Οδήγησης tick
  • Κάτοχος αυτοκινήτου no_tick
  • Καπνιστής no_tick
  • Είναι γονιός no_tick

Εκπαίδευση

  • Διπλώματα ( i ) tick
  • Σεμινάρια no_tick
  • Νοηματική no_tick
  • icon Πρώτες Βοήθειες no_tick

Προϋπηρεσία

  • 0-12 μηνών:1 χρόνο
  • 1-2 χρονών:3 έτη
  • 3-5 χρονών:Χωρίς εμπειρία
  • 6-12 χρονών:Χωρίς εμπειρία
  • 13+ χρονών:
  • Πρόωρα:
  • Νεογέννητα:
  • Δίδυμα κτλ:
  • Εργασία σε:

    οικογένειες

Γλώσσες

icon Μητρική γλώσσα: Άλλο
Επιπλέον γλώσσες:
  • Αγγλικά (Πολύ καλά )
    Άλλο (Μητρική γλώσσα)
    Γαλλικά (Μέτρια)

ΑμεΑ

  • icon ΑμεΑ

Περιοχές που εξυπηρετώ:

  • Milan