nannuka Logo
GREECE

Στη Nannuka, θα ανακαλύψεις χιλιάδες αγγελίες από οικογένειες. 7 στους 10 επαγγελματίες βρίσκουν εργασία μέσα σε ένα μήνα!


Οικιακή βοηθός, Λυκαβηττός

We are a family with a little kid and a big dog. Anyone interested should not be afraid of the dogs. As far as the work of the house is concerned, we need someone very careful about house cleaning and ironing (and perhaps we may need some cooking at some point) with adaptability to the way we want it. What is important is that we will soon be moving to a bigger home in Mets and we want you to be able to come there whoever starts with us now. At the moment we want two days a week, Monday and Friday, 9 to 3/4 depending on the needs. In the future, we will reasonably need more hours or even days. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Είμαστε μια οικογένεια με ένα μικρό παιδάκι και ένα μεγάλο σκυλάκι. Όποιος/α ενδιαφέρετε δεν θα πρέπει να φοβάται τα σκυλιά. Όσον αφορά τις εργασίες του σπιτιού χρειαζόμαστε κάποιον ιδιαίτερα σχολαστικό για την καθαριότητα του σπιτιού και το σιδέρωμα (και ίσως να χρειαστούμε και φαγητό κάποια στιγμή) με προσαρμοστικότητα στον τρόπο που θέλουμε εμείς. Σημαντικό είναι και το γεγονός πως σε λίγο καιρό θα μετακομίσουμε σε μεγαλύτερο σπίτι στο Μετς και θέλουμε να μπορεί να έρχετε και εκεί όποιος ξεκινήσει μαζί μας τώρα. Προς το παρόν θέλουμε δύο ημέρες την εβδομάδα, Δευτέρα και Παρασκευή, 9 με 3/4 ανάλογα με τις ανάγκες. Στο μέλλον λογικά θα χρειαστούμε περισσότερες ώρες ή και μέρες.

Ειδικότητα:

Οικιακή βοηθός

Ενδεικτική αμοιβή:

7€ / ώρα

Τύπος απασχόλησης:

Μερική απασχόληση

Πόλη:

Νομός Αττικής

Περιοχή:

Λυκαβηττός

Υπηρεσίες

Φροντίδα σπιτιού

Φροντίδα σπιτιού

Πρόγραμμα

Δευ. Τρί. Τετ. Πέμ. Παρ. Σάβ. Κυρ.
06:00-09:00
09:00-12:00 tick tick
12:00-15:00 tick tick
15:00-18:00
18:00-21:00
21:00-00:00
00:00-06:00
Σε ενδιαφέρει; Κάνε την εγγραφή σου τώρα δωρεάν!